Jak być bardziej eko? Hura Natura program dla początkujących

with Brak komentarzy

Chcesz żyć w zgodzie z naturą, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się ile jeszcze czasu zajmie Ci samodzielne szukanie informacji i czy kiedy już zrobisz porządny research, to będzie to rzetelna wiedza? Czytaj dalej i sprawdź jak możesz sobie pomóc!

Jeśli się zastanawiasz jak być bardziej eko, to miejsce dla Ciebie. Doskonale rozumiem Twoje rozterki: od czego zacząć, które przepisy się sprawdzą, dlaczego w internecie jest tak wiele sprzecznych informacji?! Nie musisz się tym dalej martwić, sprawdź program Hura Natura.

Jak być bardziej eko i nie zwariować?

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z wprowadzaniem w życie eko nawyków, to było trudniej i łatwiej jednocześnie. Trudniej, bo ponad 10 lat temu nie było tyle możliwości szukania wiedzy jak teraz. Było też łatwiej, bo obecnie, szczególnie w internecie, jest tak dużo informacji, że łatwo się w nich pogubić. Przytłacza ogrom bezmyślnie kopiowanych przepisów i pomysłów, które często nawet nie są testowane. To jedynie zniechęca do podejmowania działań.

Często podczas warsztatów lub w grupie ekobabki – na luzie o ekologicznym życiu dostaję pytania o to jak zacząć, na czym się skupić i co zrobić by szybko się nie zniechęcić. Moja odpowiedź jest prosta – zacznij od rzeczy, które nie stanowią dla Ciebie dużego problemu i małymi krokami idź naprzód!

Jak być bardziej eko, kto mi w tym pomoże?

Dużo łatwiej wprowadzać eko zmiany w życiu kiedy masz wsparcie. Może to być koleżanka, grupa lub kurs online. Taki kurs właśnie stworzyłam z 4 koleżankami, które podobnie jak ja mają doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i same żyją w zgodzie z tym czego uczą. Prawdę mówiąc nie jest to kurs, a cały program! Ponieważ dajemy coś więcej niż nagrane filmiki.

 miesiąc dostępu do zamkniętej grupy wsparcia, w której dzielimy się naszą wiedzą i latami doświadczeń.

 8 interaktywnych spotkań online. Będziesz mogła brać udział w warsztatach razem z nami, ale bezpiecznie w swoim domu. Wszystkie zostaną nagrane, więc spokojnie do nich wrócisz w razie potrzeby.

 przygotowałyśmy program, który pomoże Ci odpowiedzieć sobie na pytanie jak być bardziej eko. Sprawdzisz także w której tematyce jest Ci na początku najłatwiej. Dzięki temu wprowadzisz zmiany z radością.

 4 doświadczone prowadzące, z ekspercką wiedzą w różnych dziedzinach związanych z ekologicznym życiem – kosmetyki, środki czystości i dbanie o dom, rośliny, gotowanie. Dzięki takiemu połączeniu dajemy dużo sprawdzonej wiedzy!

Grupa działa od 6 kwietnia 2020, warsztaty zaczynamy 22 kwietnia.
Hura Natura grafika
Projekt Olka Banaś
Dlaczego powstał program Hura Natura?

Program Hura Natura! Dbaj o siebie w duchu eko przygotowałyśmy, ponieważ mocno wierzymy, że robiąc to, co kochamy, inspirujemy innych do życia bliżej natury. Pokazujemy też, że eko nie jest wcale trudne i nudne! Na co dzień zajmujemy się prowadzeniem warsztatów, jednak w obecnej pandemicznej sytuacji straciłyśmy możliwość wykonywania naszej pracy i co za tym idzie również nasz stały dochód. Nie chcemy siedzieć z założonymi rękami i wypatrywać końca tego trudnego dla nas czasu, postanowiłyśmy działać. Połączyłyśmy siły i przygotowałyśmy program, dzięki któremu dowiesz się jak być bardziej eko.

Opracowałyśmy rzetelny program oparty na naszym doświadczeniu, by pomóc Ci stać się eko bez stresu, bez nieudanych eksperymentów i z wsparciem kiedy będziesz tego potrzebować.

Miesięczny dostęp kosztuje 77 zł – to szczęśliwe siódemki! Wierzymy, że przyniosą szczęście Tobie i nam 😊

By dołączyć do nas wpłać 77,00 zł na konto Ziemiosfera: ING 73 1050 1764 1000 0092 7397 1540, a następnie na adres hura.natura@gmail.com wyślij potwierdzenie wpłaty oraz nazwę swojego konta na Facebooku. W odpowiedzi otrzymasz link do prywatnej grupy i wszystkie niezbędne informacje.
Cena kursu jest wyjątkowo niska, ponieważ to pierwsza edycja.

Sprawdź, przeczytaj więcej na wydarzeniu


Podziel się z innymi. Dziękuję!

Zostaw Komentarz